top of page

Niedopasowanie seksualne. Wywiad z dr. Robertem Kowalczykiem dla WP Kobieta

Dopasowanie i zbieżność charakterów w związku są kluczowe dla zbudowania trwałej i silnej relacji. Dr Robert Kowalczyk w rozmowie z Anną Podlaską dla WP Kobieta zdradza, czy jesteśmy w stanie stworzyć trwały związek z osobą o skrajnie odmiennych potrzebach seksualnych.

  • Czy szukając partnera, zwracamy uwagę na potrzeby seksualne i czynimy z nich kryterium doboru?

  • Czy może jednak jesteśmy w stanie "przymknąć oko" na pewne rozbieżności?

  • Czy relacja z osobą o skrajnie odmiennych potrzebach w sferze seksualnej jest możliwa?


  • I co, jeśli różnice pojawiają się z czasem w związku z długoletnim stażem?

Jesteśmy różni w potrzebach seksualnych, preferencjach. Pytanie, czy różnice między nami mogą być tak wielkie, że nie będziemy w stanie stworzyć relacji seksualnej?

Czytaj poniżej lub pod tym linkiem.


1 comentário


Jeśli zastanawiasz się, czy twój partner cię zdradza, lub po prostu chcesz mieć oko na swoje dzieci, możesz rozważyć użycie znaku śledź telefon. Te aplikacje umożliwiają śledzenie ruchu i wiadomości innego telefonu, a niektóre pozwalają nawet podsłuchiwać rozmowy. Dostępnych jest wiele aplikacji do śledzenia telefonu, ale jedną z najpopularniejszych jest mSpy. mSpy to aplikacja oparta na subskrypcji, która umożliwia śledzenie wiadomości, połączeń i lokalizacji dowolnego telefonu. Pozwala także zobaczyć wszystkie aplikacje zainstalowane na telefonie docelowym, a także historię przeglądania.

Curtir
bottom of page