top of page
Patrycja Bujarska.jpg

Patrycja Bujarska 

edukatorka, specjalistka od wpływu mediów społecznościowych na ludzką psychikę

Studentka ostatniego roku psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Katowicach.

Doświadczenie zawodowe zdobywa w trakcie licznych praktyk i staży, m.in.: na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim oraz w Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej NZOZ PsychoMedic.

Od trzech lat wspomaga kreatywnie projekty dotyczące edukacji seksualnej dla dzieci i młodzieży.

 

Uczestniczyła w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Interdyscyplinarne ujęcie seksualności", w ramach której przedstawiła pracę pt. "Miłość w dobie XXI wieku".

Specjalizuje się w analizowaniu wpływu mediów społecznościowych na dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

W swojej pracy stara się zapobiegać negatywnym skutkom nadużywania Internetu i urządzeń elektronicznych oraz propagować prawidłowe zachowania użytkowników w sieci. Ponad dwa lata pracy

w tym obszarze pozwoliły jej zaprojektować autorski warsztat dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

 

Jest autorką e-booka pt. “Wielkie dochodzenie w sprawie Instagrama”, który przybliża tematykę wpływu mediów społecznościowych na kondycję psychiczną młodych osób.

W swoim dorobku naukowo-publicystycznym posiada także liczne artykuły psychologiczne opublikowane na łamach czasopism “Po prostu żyj”, “Charaktery” oraz na platformie "Sukces pisany szminką”.

Swoją pomoc oferuje w formie indywidualnych konsultacji (również online), których tematyka i zakres poruszanych treści są dobierane do indywidualnych potrzeb klienta oraz w ramach warsztatów edukacyjnych dla szkół, firm, rodziców i opiekunów.

 

Oferta warsztatowa dla grup zorganizowanych posiada możliwość personalizacji pod indywidualne potrzeby grupy. Ostateczna forma spotkania i treść przekazu jest dostosowana do wieku uczestników, miejsca przeprowadzenia warsztatów oraz celów i motywacji grupy

Oferta obejmuje:

  • wykłady edukacyjne z elementami ćwiczeń grupowych

  • warsztaty edukacyjne z ćwiczeniami praktycznymi

  • psychoedukację dla najmłodszych w formie gier i zabaw integracyjnych

bottom of page